آغاز مذاکرات میلان با نمایندگان پلگرینی و فوزی غلام ؛ متئو موساکیو نزدیک تر از همیشه

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user359011/content-article/c-gri2axgaadpbp.jpgنقل و انتقالات تابستانی برای میلان آغاز شده است.

به گزارش فوتبال جهان ، ایده های میلان برای تابستان مشخص شده و میرابی و فاسونه نمی خواهند وقت تلف شود . به همین جهت اولین قدم ها برداشته شده و مذاکرات با مدیر برنامه ها و مدیران تیم ها انجام شده است.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو ، میلان برای پست دفاع چپ ، مذاکرات را برای جذب فوزی غلام آغاز کرده و امروز صبح نیز جلسه ای میان مدیر برنامه این بازیکن و میرابلی برگزار شد. قرارداد این مدافع الجزایری در سال 2018 به پایان می رسد و هنوز ناپولی برای تمدید قرارداد ، با غلام به توافق نرسیده است. 

غلام تنها مدافعی نیست که میلان خواستار جذبش است، متئو موساکیو یکی از اهداف میلان که طی فصول گذشته هم به میلان لینک شده بود نزدیک ترین مدافع به میلان است. در این دقایق میان نمایندگان لورنتزو پلگرینی و میلان جلسه ای برگزار شده تا شرایط برای انتقال این هافبک ایتالیایی بررسی شود.

لاپادولا یکی از بازیکنانی است که تیم های زیادی به وی علاقمند هستند. پس از جنوا ، این بار نوبت سمپدوریا است که علاقه خود را نشان دهد. در آخر یکی از مهم ترین موضوعات این روز ها ، بحث آینده دنیله ده روسی است. آینده این بازیکن باتجربه ، یکی از موضوعات داغ در جلسه عصر سران میلان با مدیر برنامه های وی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *