آ اس : سمپائولی روز ۲۲ می رسما به عنوان سرمربی جدید تیم ملی آرژانتین معرفی خواهد شد

همه چیز برای رسمی شدن این همکاری فراهم است.
به گزارش فوتبال جهان ، گزارش‌ها حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال آرژانتین و خورخه سمپائولی سرمربی سویا به توافق همه جانبه دست پیدا کرده‌اند و خبر رسمی شکل گرفتن این همکاری ، روز 22 می اعلام خواهد شد.
به گزارش as ، گزارش‌ها جوری حکایت می‌کنند که باید سمپائولی را مربی بعدی آلب سلسته بدانیم. پس از مارکا ، امروز آ اس هم از قطعی بودن این همکاری گفت و به افشای جزئیات آن پرداخت. سمپائولی که تا همین چندی پیش هر گونه ملاقات را با فدراسیون فوتبال آرژانتین تکذیب می‌کرد و از تمرکزش روی سویا می‌گفت ، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی امشب مقابل گرانادا گفت که وقتی بازیکنان می‌توانند از بند آزادسازی‌شان برای جدایی استفاده کنند ، چرا مربیان نتوانند؟ سمپائولی ضمنا علاقه آرژانتین را نیز تایید کرده بود.
ظاهرا در تماس تاپیا با سمپائولی قرار بر این شده تا این مربی فصل را به اتمام برساند و خبر رسمی این انتقال ، روز 22 می که لالیگا به پایان می‌رسد اعلام شود. با این حال ، سمپائولی که می‌داند پس از این خبر ، فرصت چندانی برای اعلام لیست ندارد ، از حالا برنامه‌هایش را برای آرژانتین موردنظرش طراحی کرده است. آرژانتین در تابستان پیش رو باید در یک تور تابستانه شرکت کند و طبق قرارداد ، حضور مسی الزامی‌ست.
اما گفته می‌شود تغییرات فراوانی در راه است. قرار است رومرو جایش در ترکیب را به گوژمان بدهد ، لاوتزی و توز برای همیشه با تیم ملی خداحافظی کنند. دیبالا به ترکیب اصلی تیم برسد. ماسکرانو به خط دفاعی منتقل شود. ایکاردی بالاخره به تیم ملی دعوت شود. سیستم موردنظر سمپائولی برای تیم یک 3-3-1-3 روان و شناور خواهد بود.
گزارش‌ها حاکی از آن است که سمپائولی علاوه بر اینکه چندین تن از همکارانش در سویا را با خود به آرژانتین خواهد برد به دنبال این است که پابلو آیمار ، خوان سباستین ورون و گابریل میلیتو را نیز به کادر خود اضافه کند. سمپائولی هیچ مسئولیتی در قبال تیم‌های پایه آرژانتین نخواهد داشت اما در صورت تمایل می‌تواند بهترین‌ها را گلچین کرده و به تیم بزرگسالان منتقل کند.
اولین چالش سمپائولی هم بدون شک رساندن تیم به جام جهانی آن هم بدون لیونل مسی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *