ادعای تلگراف : دخیا از منچستریونایتد درخواست جدایی نکرده است

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user199008/news/telemmglpict000062747949-xlarge_trans_nvbqzqnjv4bq1vtdwmnjfuvv6_0afljrqlpvwqcn59cyrytbvcef5ug.jpegبه نظر می رسد که تابستان 2017 نیز فصلی پر تنش برای دروازه بان اسپانیایی منچستریونایتد خواهد بود.

به گزارش فوتبال جهان ، در حالی که منچستریونایتد خود را برای دور جدیدی از جنگ تصاحب داوید دخیا آماده می کند، منابع نزدیک به این باشگاه و همچنین دروازه بان اسپانیایی اش به 'تلگراف' خبر داده اند که بر خلاف اخبار منتشر شده در 24 ساعت گذشته ، او درخواستی مبنی بر خروج از جمع شیاطین سرخ را به این باشگه ارائه نکرده است.

به گزارش سایت Telegraph، رئال مادرید برای فصل نقل و انتقالات تابستانی ، داوید دخیا را به اولویتش در دسته بازیکنان ورودی قرار دارده است و اطمینان دارد که 2 سال پس از ماجرای مشهور بر هم خوردن انتقال دخیا به سانتیاگو برنابئو در نیمه های شبِ آخرین روز نقل و انتقالات ، این دروازه بان مادریدی را سر انجام در این تابستان به خدمت خواهد گرفت. مارکا روزنامه اسپانیایی و نزدیک به باشگاه رئال مادرید روز گذشته ادعا کرد که دخیا از همین حالا با سران مادریدی به توافقات شخصی رسیده است و تمایلش برای انتقال به سانتیاگو برنابئو را به مدیران منچستریونایتد اطلاع داده است.

با این حال ، چندین منبع نزدیک به منچستریونایتد و همچنین داوید دخیا به 'تلگراف' اطلاع داده اند که چنین ادعایی صحت ندارد و دخیا درخواستی برای خروج از باشگاه نداده است. اما در حالی که یونایتد اعلام می کند دروازه بانش را برای فروش نمی گذارد ، گمان می رود ژوزه مورینیو در حال بررسی گزینه های دیگر برای پر کردن دروازه منچستریونایتد است تا در صورت وقوع رخدادی غیر منتظره از آمادگی کافی برای رویارویی با آن برخوردار باشد.

رئال مادرید برای داشتن هرگونه شانس به خدمت گیری دخیا باید مبلغی بین 50 تا 60 میلیون پوند را به منچستریونایتد بپردازد ، اما اگر چنین انتقالی هرگز رخ دهد ، به نظر غیر ممکن می رسد که ژوزه مورینیو از آلوارو موراتا مهاجم رئال مادرید به عنوان بخشی از این معامله استفاده نکند. در حالی که زلاتان ابراهیموویچ ادامه فصل را به خاطر مصدومیت شدید از ناحیه لیگامنت زانو از دست داده و ممکن است در فصل آینده برای منچستریونایتد به میدان نرود ، مورینیو اذعان کرده است که برنامه های نقل و انتقالاتی اش با تغییر مواجه شده و علاوه بر هدف قدیمی منچستریونایتد آنتوان گریزمان ، به دنبال یک مهاجم دیگر نیز می گردد.

همچنین از رافائل واران نیز به عنوان یکی دیگر از بازیکنانی یاد می شود که ممکن است در معامله احتمالی بین رئال مادرید و منچستریونایتد برای انتقال دخیا نقش داشته باشند. هرچند شیاطین سرخ بیشترین شانس را برای جذب مایکل کین محصول آکادمی شان که اکنون در برنلی توپ می زند_دارند، اما مورینیو یکی از تحسین کنندگان مدافع فرانسوی و جوان رئال مادرید به شمار می آید و در زمان فعالیتش در سانتیاگو برنابئو، سابقه کار با او را داشته است.

روز گذشته ، گری نویل اسطوره منچستریونایتد و کارشناس فعلی شبکه اسکای اسپورتس، جدایی ده خیا از منچستریونایتد را 'مشکلی بزرگ' برای تیم سابقش توصیف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *