ادعای فرانس فوتبال : اونای امری خواهان به خدمت گرفتن جوردی آلبا و اوبامیانگ!

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user308716/news/630214238.jpgشواهد حاکی از این است که امری فصل بعد هم روی نیمکت پاریسی‌ها خواهد نشست.

به گزارش فوتبال جهان ، اونای امری سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن قصد دارد در تابستان پیش رو برای تقویت تیمش جوردی آلبا از بارسلونا و پیر امریک اوبامیانگ از دورتموند را به خدمت بگیرد.

به گزارش فرانس فوتبال ، اینگونه به نظر می‌رسد که امری در پاری سن ژرمن حداقل برای یک فصل دیگر ماندگار خواهد بود و به همین دلیل هم این مربی از حالا به دنبال برنامه‌ریزی برای فصل آینده است. حذف ناباورانه مقابل بارسلونا از لیگ قهرمانان اروپا و حتی شانس نخست قهرمانی لوشامپیونه نبودن هم باعث نشده تا مالک متمول باشگاه به فکر تغییر در کادر فنی تیمش بیفتد.

طبق گزارش ها ، امری برای تقویت تیمش از سران باشگاه دو درخواست داشته است. اولی به خدمت گرفتن جوردی آلبا که در این فصل بارها از سوی لوئیز انریکه در ترکیب بارسا قرار نگرفت و اخیرا به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده بود. اتفاقی که در مقاطعی اعتراض خود آلبا را نیز در پی داشت. گرچه او در چند بازی اخیر بارسا بار دیگر به ترکیب برگشته و نمایش های بسیار خوبی هم ارائه می‌کند.

دومین درخواست امری ، به خدمت گرفتن پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی بروسیا دورتموند است. بازیکنی که از جمله بهترین مهاجمان کنونی دنیا به شمار می‌رود و امری او را برای ساخت یک زوج مهیب در پیشانی خط حمله تیمش در کنار گلزن بالفطره‌ای چون کاوانی می‌خواهد. منبع مدعی‌ست مالک باشگاه هیچ مشکلی به لحاظ مالی برای برآورده کردن درخواست های امری ندارد و احتمالا در تابستان پیش رو باید منتظر چند خرید پر سر و صدای دیگر از جانب پاری سن ژرمن باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *