ادعای مارکا : دومین تماس آرسنال با ارنستو والورده

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user308716/news/503284422.jpgوالورده به جز بارسلونا از آرسنال نیز پیشنهاد همکاری دارد.

به گزارش فوتبال جهان ، باشگاه آرسنال درروزهای اخیر برای دومین بار با ارنستو والورده سرمربی نام آشنا و صاحب سبک اتلتیک بیلبائو تماس گرفته است. او یکی از گزینه‌های جانشینی آرسن ونگر به شمار می‌رود.

به گزارش مارکا ، آینده آرسن ونگر در آرسنال کاملا در هاله ای از ابهام قرار دارد. این تیم که در فصل جاری نتایج بسیار ضعیفی را چه در لیگ برتر انگلیس و چه در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورده ، حالا پس از سال‌ها ، سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپای فصل آتی را هم در خطر می‌بیند.

در این فصل هواداران آرسنال در بسیاری از دیدارهای این تیم خواهان کنار رفتن ونگر از هدایت تیم شده و از لزوم ایجاد یک تغییر در کادر مربی‌گری تیم گفته اند. حتی حضور در فینال جام حذفی نیز شدت این خواسته را کمرنگ نکرده است. در چنین قابی ، نام‌های زیادی پیرامون نیمکت آرسنال به گوش می‌رسد که یکی از آنها والورده است. کسی که نتایج درخشانش در بیلبائو ، او را به یکی از گزینه‌های هدایت بارسلونا نیز تبدیل کرده است.

حالا خبر رسیده در روزهای اخیرمسئولان باشگاه آرسنال برای دومین بار با والورده تماس گرفته اند. گرچه اطلاع دقیقی از جزئیات این مکالمه در دسترس نیست اما بدون شک صحبت از احتمال حضور والورده روی نیمکت توپچی‌ها بوده است. مدیران آرسنال بر این اعتقادند که با والورده می توانند به روزهای اوج خود بازگردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *