ادعای میرور : دوران حضور ابراهیموویچ در منچستر یونایتد به پایان رسیده است

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user218264/news/ibra.jpgبه نظر می رسد در فصل آینده ، زلاتان ابراهیموویچ به MLS منتقل شود.

به گزارش فوتبال جهان ، بنا بر گزارش های منتشر شده ، زلاتان ابراهیموویچ بازیکن تیم منچستر یونایتد قبول کرده که دوران حضورش در این تیم به پایان رسیده است. 

پس از مصدومیت شدید از ناحیه لیگامنت زانو ، فصل 17-2016 برای این بازیکن سوئدی به پایان رسید. پس از این اتفاق ، منابع مختلفی از عدم تمایل منچستر یونایتد برای تمدید قرارداد او خبر دادند. اکنون میرور مدعی شده است که ابراهیموویچ پس از به دست آوردن سلامتش ، به لیگ آمریکا می پیوندد. پس از به تاخیر انداختن تمدید قرارداد با منچستر یونایتد ، این بازیکن سوئدی در انتهای فصل به عنوان بازیکن آزاد شناخته خواهد شد. 

انتظار می رود این بازیکن 35 ساله بخش زیادی از فصل آینده را به دلیل مصدومیت از دست بدهد. ابراهیموویچ قول بازگشتی پر قدرت را داده است و منچستر یونایتد در این راه به او کمک می کند. زلاتان در این فصل از رقابت ها عملکرد فوق العاده ای داشته و در سن 35 سالگی ، یکی از تاثیرگذار ترین بازیکنان شیاطین سرخ بود. او در این فصل از رقابت ها موفق شده 28 گل برای منچستر یونایتد به ثمر برساند. ژوزه مورینیو از هم اکنون به دنبال پیدا کردن جایگزینی مناسب برای این مهاجم مصدوم است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *