ادعای میزان : شهباززاده اولین خرید استقلال برای فصل بعد

نقل و انتقالات استقلال-نقل و انتقالات لیگ برترمهاجمی که پیراهن او هنوز استفاده نشده ؛ اولین خرید آبی‌پوشان برای فصل آینده خواهد بود.

یه گزارش فوتبال جهان ، سجاد شهباززاده یک فصل کابوس‌واری را سپری کرد و منتظر است تا هر چه زودتر فصل به پایان برسد.

به نقل از میزان ، استقلال با تصمیم علیرضا منصوریان پیش از آغاز فصل جاری ، بازیکنانی چون علی قربانی ، آرش افشین و کاوه رضایی را جذب کرد تا کنار جابر انصاری و شهبازاده ، خط حمله را تشکیل دهند اما شهباززاده که از ترکیه پیشنهادی به او رسیده بود ، قید حضور در استقلال را زد تا در سوپرلیگ ترکیه بدرخشد؛ غافل از اینکه روزهای بدی در انتظار اوست.

شهباززاده با وجود سماجت منصوریان برای عدم جدایی راهی آلانیا اسپور ترکیه شد اما جایی در ترکیب این تیم نداشت. سرمربی استقلال در نیم‌فصل دوم از این بازیکن خواست به استقلال بازگردد که شهباززاده با این موضوع موافقت کرد و رضایت‌نامه خود را از آلانیااسپور گرفت اما استقلال از پنجره نقل و انتقالات نیم‌فصل محروم شد تا این بازیکن نتواند به استقلال برود.

شهباززاده برای اینکه تا نیم‌ فصل در تیمی حضور داشته باشد، راهی تراکتورسازی شد که هم جزو مدعیان قهرمانی بود، هم امیر قلعه‌نویی سرمربی سابق خود را آنجا می‌دید و هم اینکه آذری‌زبان و حضور در تبریز برای او راحت‌تر بود.

باز بدشانسی سراغ مهاجم پیشین استقلال آمد و تراکتورسازی هم از نقل و انتقالات محروم شد. شهباززاده با این شرایط با پیشنهاد نفت تهران روبرو شد و به این تیم رفت تا تحت نظر علی دایی کار کند.

وی تا اینجای فصل در نفت عملکرد خوبی نداشته است اما منصوریان به او پیغام داده شماره 10 استقلال همچنان برای او خواهد بود. مهاجم پیشین استقلال هم گفته که پس از پایان فصل به استقلال می‌پیوندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *