استقلال در آستانه توافق با پژمان منتظری؟

استقلال-الاهلی قطر-لیگ قطرمدافع ملی پوش ایرانی باشگاه الاهلی آخرین روزهای حضور خود در جمع لژیونرهای حاشیه خلیج فارس را سپری می کند.

یه گزارش فوتبال جهان ، ملی پوش ایرانی که بعد از نیم فصل دوری از ترکیب الاهلی به دلیل مصدومیت در تیم ملی ایران از زمستان بازگشت با وجود تلاش فراوان نتوانست جایگاه خوبی با تیمش در لیگ ستارگان به دست بیاورد و فصل را با عنوان دهمی به پایان برد.

به گزارش خبرورزشی ، در شرایطی که از مدت ها قبل شایعاتی پیرامون بازگشت این بازیکن به لیگ برتر و بستن پرونده حضور در جمع لژیونرهای قطری نقل محافل خبری شده بود و از استقلال به عنوان مشتری جدی این بازیکن صحبت می شد یکی از نزدیکان به این مدافع مدعی شد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد منتظری فصل بعد را در جمع شاگردان علیرضا منصوریان سپری خواهد کرد تا در سال منتهی به جام جهانی بیشتر در اذهان باشد.

علیرضا منصوریان که همواره خودش را یکی از طرفداران پرو پا قرص این مدافع دانسته و رابطه بسیار خوبی هم با منتظری دارد در تلاش هایش برای جذب مهره های مورد نظر برای فصل آتی تا حدود زیادی با این بازیکن به توافق رسیده تا جایی که باید این مدافع ملی پوش را اولین خرید پرسرو صدای استقلال در نقل و انتقالات تابستانی نامید. بازیکنی که با اضافه شدن به ساختار تدافعی می تواند قدرت این تیم را در مقابله با مدعیان قهرمانی فصل بعد افزایش دهد.

قرار است بعد از پایان کار الاهلی در رقابت های امیرکاپ و اتمام قرارداد منتظری با باشگاه قطری این بازیکن قبل از اضافه شدن به اردوی آماده سازی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی در اواخر اردیبهشت ماه مذاکرات نهایی با منصوریان و استقلالی ها را در تهران انجام دهد تا قرارداد دو ساله ای با باشگاه تهرانی به امضا برساند و با پیراهن 33 استقلال بار دیگر در لیگ برتر به میدان برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *