افشای حقایقی تلخ از همکاری زالو صفتان نجومی بگیر با عربستان سعودی

چند نکته پر ابهام در آتش زدن سفارت عربستان:

1_چرا یک هفته قبل از اعدام شیخ نمر سفارت عربستان از وزارت امورخارجه کشورمان درخواست میکند که تمامی موانع امنیتی اطراف این سفارت خانه برداشته شود ؟

2_چرا یک هفته قبل از جنایت گردن زدن شهید نمر، سفارتخانه عربستان به سایر سفارت خانه های مستقر در تهران اطلاع میدهد که تمامی ماشینهای لوکس سفارتخانه را بفروش میرساند.

3_چرا در شب حمله به سفارت دربهای سفارت خانه باز بوده است و هیچگونه مقاومتی از درون سفارت جهت ممانعت از ورود عناصر تخریبگر صورت نگرفت؟

4_چرا یک هواپیما جهت انتقال کارکنان سفارت خانه در شب حمله به این ساختمان از قبل آماده شده بود ....؟

5_چرا در تصاویر منتشره از سفارتخانه بعد از حمله، عکس ملک سلمان پادشاه عربستان بروی دیوار دست نخورده است در صورتیکه حمله کنندگان اگر خشمگین بودند حتما اول عکس این جنایکار را باید مورد تعرض قرار میدادند...

6_چرا وزارت امورخارجه دولت روحانی علیرغم اطلاع از همه این موارد هیچ اقدام عملی و پیشگیرانه ای انجام نداد.و جناب روحانی و دولتمردانش و جریان رسانه ای فتنه و شبکه های ماهواره ای بیگانگان در همان شب که هنوز هویت افراد حمله کننده به سفارتخانه مشخص نشده بود به صورت هماهنگ شروع به اتهام زنی و تخریب جریانات انقلابی و متدین جامعه در این راستا نمودند؟

7_چرا در پیام های محکومیت جنایات سران عربستان سعودی از طرف هاشمی و روحانی و....هیچ نامی از آل سعود بعنوان بوجود آورنده همه این جنایات نیامده است؟ براستی چه رابطه ای بین خاندان آل سعود و بزرگان جریان فتنه و اعتدال وجود دارد که حتی پس از قتل عام صدها ایرانی در فاجعه منا حاضر به محکومیتی ولو کوچک نسبت به این خاندان جنایتکار نمیشوند؟

8_ و سوال آخر اینکه چه جریانی به داخل دولت و دستگاه دیپلماسی ما نفوذ کرده است که در پی فاجعه کشتار حجاج ایرانی در منا در گزارشی که توسط وزارت خارجه و چند وزارت خانه دیگر از این حادثه وحشتناک تهیه شده بود ،بجای آل سعود جنایتکار ،حجاج ایرانی بعنوان مقصر فاجعه معرفی شدند.... وچرا وزارت خارجه اصرار به تغییر نام خیابان شهید نمر دارد؟

این ها تنها گوشه ای از حقایق تلخ پشت پرده هست! ماجرا چیست؟ وقت هوشیاری ملت فرا رسیده است.

@Enghelab_geram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *