امکان حضور یواخیم لوو روی نیمکت رئال مادرید

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01195232.jpg

در صورت ناکامی در رقابت های پیش رو ، ممکن است دیگر شاهد حضور زیدان روی نیمکت رئال نباشیم.

به گزارش فوتبال جهان ، زیدان شرایط خوبی را روی نیمکت رئال مادرید ندارد و شکست برابر بارسلونا باعث شد تا حریف کاتالانی موقعیت خوبی برای فتح لالیگا پیدا کند.

کهکشانی ها در لیگ قهرمانان حریف دشواری مانند اتلتیکو مادرید را برابر خود می بینند و شکست در این دیدار ممکن است باعث جدایی زیدان در پایان فصل شود.

به گزارش نشریه "آ.اس"، اگرچه یواخیم لوو تا سال 2020 با تیم ملی آلمان قرارداد دارد ، اما بندی در قرارداد او گنجانده شده که امکان فسخ در صورت داشتن پیشنهاد از سوی رئال ، بارسا ، منچستریونایتد یا بایرن وجود دارد. حالا یواخیم لوو بزرگترین گزینه برای جایگزینی زیدان است.

البته دو نام دیگر مطرح شده ، آنتونیو کونته و پوچتینو سرمبیان چلسی و تاتنهام هستند اما با توجه به قرارداد آنها و موقعیتی که دارند ، امکان جدایی آنها خیلی کم است.

زیدان در اولین سال حضور خود روی نیمکت کهشانی ها موفق شد این تیم را فاتح لیگ قهرمانان کند اما در تاریخ باشگاه رئال ، برکناری 3 سرمربی به نام های دلبوسکه، یوپ هاینکس و کارلو آنچلوتی که رئال را قهرمان اروپا کرده اند به چشم می خورد.

در هفته های اخیر ، انتقادات زیادی از زیدان به علت استفاده تحت هر شرایطی از مثلث خط حمله خود شده و بسیاری معتقدند او به ستارگانی مانند خامس، موراتا و ایسکو بها نمی دهد.

به هر حال ، ممکن است با ناکامی در فصل جاری شاهد جدایی سرمربی فرانسوی قوهای سپید از این تیم باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *