بارسلونا هیچ قصدی برای فروش جوردی آلبا ندارد

یوردی آلبابارسلونا شایعه عجیب امروز را تکذیب کرد.

به گزارش فوتبال جهان ، باشگاه بارسلونا بر خلاف شایعه عجیبی که امروز در رسانه‌ها مبنی بر احتمال فروش جوردی آلبا به اتلتیکو مادرید منتشر شد ، هیچ قصدی برای از دست دادن یکی از بهترین مدافعانش ندارد.

دیروز اوندا سرو مدعی شد بارسلونا گوی سبقت را از رئال مادرید در کورس به خدمت گرفتن تئو هرناندز مدافع چپ فرانسوی اتلتیکو مادرید که به صورت قرضی در آلاوز بازی می‌کند ربوده است و این بازیکن فصل آینده به جمع آبی اناری‌ها خواهد پیوست. این پایان این ادعا نبود و گفته شد بارسلونا قصد دارد برای تسهیل این انتقال ، آلبا را به تیم دیگر واگذار کرده و نام این تیم هم احتمالا اتلتیکو مادرید خواهد بود!

اما منبع به نقل از منابع موثقش در باشگاه ادعا می‌کند که آلبا یکی از بهترین بازیکنان تیم است و این باشگاه هیچ قصدی برای فروش یا وارد کردن او در یک انتقال را ندارد. گفته شده که آلبا در پروژه بعدی باشگاه هم جایگاه تثبیت شده‌ای دارد و بدین ترتیب شایعاتی که پیرامون این بازیکن منتشر می‌شود، صحت ندارد. گرچه اگر آلبای 28 ساله چنانچه خودش مایل به ترک بارسا باشد، داستان متفاوت خواهد بود. البته تا به حال که چنین درخواستی از سوی این بازیکن ارائه نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *