تلگراف : آرسنال آماده رقابت با دیگر تیم های لیگ برتر انگلیس بر سر خرید ویرجیل فن دایک

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user257089/news/skysports-virgil-van-dijk_3860836.jpgفن دایک در تابستان 2017 مشتری های بسیاری خواهد داشت و گویا آرسنال هم به جمع علاقه مندان او اضافه شده است.

به گزارش فوتبال جهان ، باشگاه آرسنال برای خرید ویرجیل فن دایک مدافع 25 ساله باشگاه ساوتهمپتون اقدام کرده است اما چلسی شانس اصلی به خدمت گرفتن اوست.

لیورپول ، اورتون و منچسترسیتی نیز نسبت به بازیکن هلندی که انتظار می رود در تابستان پیش رو با انتقالی حدوداً 50 میلیون پوندی قدیس ها ترک کند ابراز علاقه کرده اند. فن دایک در پی مصدومیتی از ژانویه 2017 به این سو به میدان نرفته است و بسیاری معتقدند که او دیگر پیراهن ساوتهمپتون را به تن نخواهد کرد. تلگراف ادعا می کند آرسنال آماده است هر میزان دستمزدی که تیم های دیگر به ملی پوش هلندی پیشنهاد می کنند را به او ارائه کند.

آرسن ونگر که در یک تغییر تاکتیکی موفق در دو بازی اخیر توپچی ها از دفاع سه نفره استفاده کرده است در تابستان پیش رو به دنبال تقویت خط دفاع تیم خواهد بود و سئاد کولاشیناچ هم یکی از به عنوان یکی از گزینه های اصلی آنها برای پست دفاع چپ مطرح شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *