دیلی میل : لیگ برتری‌ها به دنبال وینگر ایرانی / پیشنهاد ۹ میلیون پوندی برای علیرضا جهانبخش

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01196297.jpg

به نوشته روزنامه انگلیسی دیلی میل علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی تیم فوتبال آلکمار هلند مورد توجه 3 باشگاه لیگ برتری قرار گرفته است. 

به گزارش فوتبال جهان ، در خبر امروز دیلی میل از تیم های واتفورد ، برنلی و بورنموث به عنوان 3 تیمی یاد شده که روی ملی پوش 23 ساله ایرانی نظر دارند. جهانبخش که 4 فصل پیش کارش را در لیگ هلند آغاز کرده ، امسال در آلکمار فصل خوبی را پشت سر گذاشته و امروز با تیمش برای فتح جام حذفی با ویتسه آرنهایم می جنگد. از تیم آلکمار سال گذشته دو بازیکن گرانقیمت به لیگ برتر انگلیس ترانسفر شده اند. 

اولی وینسن یانسن آقای گل فصل پیش اردویزه که به تاتنهام پیوست و دومی هنریکسن که با رقم 7 میلیون پوند در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی راهی باشگاه هال سیتی شد.
http://static2.varzesh3.com/files/picture/01196295.jpg

در مطلب دیلی میل به این نکته اشاره شده که چلسی ، منچستریونایتد ، سلتیک ، آژاکس و پی اس وی زمانی که او به عنوان بهترین بازیکن لیگ یک هلند انتخاب شد وی را زیرنظر گرفته بودند که جهانبخش در نهایت با قراردادی 2 میلیون یورویی به آلکمار پیوست. دیلی میل جهانبخش را چنین توصیف کرده است: خوش تکنیک، قادر به بازی با هر دو پا و با چشمان باز در هنگام ارسال پاس؛ به نوشته این روزنامه جهانبخش زیرنظر استعدادیاب های لیگ برتر قرار دارد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01196296.jpg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *