سخت گیری رایولا ادامه دارد ؛ قرارداد دوناروما پس از خرید های جدید تمدید خواهد شد

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user359011/content-article/donnarumma-4376927712.jpgمینو رایولا بازهم در کانون توجهات قرار دارد اما این بار به جای پوگبا ، نام دوناروما می درخشد.

به گزارش فوتبال جهان ، سران جدید میلان پیشتر اعلام کرده اند اولویت آن ها ، تمدید قرارداد دوناروما خواهد بود اما در این راه مانعی به نام رایولا وجود دارد. این سوپر ایجنت دنیای فوتبال ، اعلام کرده تنها پس از مشخص شدن پروژه میلانِ جدید و خرید های این باشگاه در تابستان ، موافقت خود را با تمدید قرارداد جیجو اعلام می کند.

به گزارش گاتزتا ، میلان پیشنهادی پنج ساله با دستمزد سالیانه 3.2 میلیون یورو به اضافه پاداش ها و امتیاز کاپیتانی در آینده، به دوناروما پیششنهاد داده است. با این حال پیشنهاداتی هم برای دوناروما وجود دارد، منچستریونایتد حاضر است در صورت جدایی ده خیا ، با دستمزدی 7.5 میلیون یورویی و با 50 میلیون یورو ، این بازیکن را به خدمت بگیرد. از دو باشگاه رئال مادرید و منچسترسیتی هم به عنوان مشتریان سنگربان 18 ساله روسونری یاد می شود. یوونتوس نیز علاقمند به جذب وی است اما بوفون قصد دارد یک سال دیگر بازی کند و همچنین میلان به هیچ وجه قصد ندارد در صورت فروش، به بانوی پیر بفروشد.

با این حال گفته می شود در صورت تمدید ، رایولا بندی درست به مانند قرارداد پوگبا تنظیم خواهد کرد که در صورت فروش در آینده، بخشی از مبلغ به وی داده شود. میلان می خواهد هرچه سریع تر خبر توافق و تمدید قرارداد را اعلام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *