شالکه به دنبال جذب ریکاردو رودریگز ؛ مدافع سوئیسی منتظر انتقال به ایتالیا

یورو 2016- سوئیسشالکه ممکن است مقصد آینده ریکاردو رودریگز باشد.

یه گزارش فوتبال جهان ، تا شروع پنجره تابستانی نقل و انتقالات شش هفته باقی مانده و باشگاه ها به دنبال جذب بازیکنان مورد نظر خود هستند. وضعیت ریکاردو رودریگز مدافع چپ سوئیسی وولفسبورگ هنوز مشخص نیست و وی احتمالا در پایان فصل این تیم را ترک می کند.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو ، در قرارداد ریکاردو رودریگز بند فسخ 23 میلیون یورویی وجود دارد و تیم های خواهان وی با پرداخت این مبلغ می توانند وی را به خدمت گیرند اما شالکه قصد دارد تا با پیشنهادی 15 میلیون یورویی و پرداخت درصدی از مبلغ فروش آینده رودریگز را به خدمت گیرد. اگر چه ریکاردو رودریگز علاقه مند است تا در ایتالیا به فوتبالش ادامه دهد و به سری آ منتقل شود. 

اینتر پیش تر مذاکراتی با رودریگز داشت اما حالا ان ها روی جذب سمیر، مدافع برزیلی اودینزه تمرکز کرده اند. اگرچه سمیر هم اکنون مصدوم است و ممکن است تا نراتزوری دوباره برای رودریگز اقدام کند. ناپولی نیز یکی از تیم هایی است که رودریگز را زیر نظر دارد زیرا احتمال جدایی فوزی غلام از این تیم وجود دارد. در صورتی که اینتر و ناپولی برای خرید این مدافع چپ 25 ساله جدی نشوند، می توان شانس شالکه را برای جذب وی بالا دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *