فن دایک و نبی کیتا اهداف اصلی لیورپول در نقل و انتقالات تابستان

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user35197/news/naby-keita-cropped_xe4waht9dxsazkxrgcefvtcp.jpgکلوپ قصد دارد تیم کاملی برای فصل آینده ببندد.

یه گزارش فوتبال جهان ، به نظر می رسد برخی از اهداف اصلی لیورپول در تابستان پیش رو مشخص شده باشد.

به گفته پل جویس از تایمز ، مالکان باشگاه لیورپول در این تابستان قرار است بودجه هنگفتی در اختیار کلوپ قرار دهند و وی قصد دارد بازیکنان مد نظرش را به آنفیلد بیاورد.

او در این باره گفت:

بازیکنان زیادی به باشگاه لیورپول مرتبط شده اند ولی باشگاه یک لیست از هدف های اصلی اش تهیه کرده تا برای قدرتمند کردن تیم اصلی و نیمکت، آن ها را به خدمت بگیرد. نبی کیتا، هافبک باشگاه لایپزیش هدف شماره یک لیورپول در نقل و انتقالات تابستان خواهد بود. کیتا بازیکن مورد علاقه کلوپ بوده و مربی آلمانی فکر می کند که اضافه شدن او به تیمش می تواند انرژی خط هافبکش را تا حد زیادی بالا ببرد. قیمت او 26 میلیون پوند بوده و با وجود بودجه هنگفت لیورپول در تابستان مشکلی بابت پرداخت این رقم نیست. مشکلی اصلی علاقه دیگر تیم ها به هافبک 22 ساله بوده و گفته می شود بایرن مونیخ نیز علاقه مند به خرید وی است. کلوپ امیدوار است تا هافبک جوان را به هر نحوی که شده به تیمش اضافه کند.

وی ادامه داد:

در کنار کیتا ، ویرجیل فن دایک در این لیست قرار گرفته است و باشگاه حاضر است برای خرید این دو بازیکن هزینه زیادی بپردازد. قیمت مدافع هلندی 50 میلیون پوند اعلام شده و باشگاه لیورپول می خواهد وی را با دادن پول و مامادو ساخو به ساوتهمپتون به خدمت بگیرد. خرید این دو بازیکن از جانب لیورپول نه تنها برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر لیگ، بلکه آن ها را به یک تیم مدعی برای قهرمانی فصل بعد تبدیل خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *