مجرمان امنیتی و اقتصادی در ستاد یک کاندیدا

کبری آسوپار

هر قدر خبر همسفری سعید مرتضوی با سید ابراهیم رییسی در سفر به یزد خبرسازی و دروغ بود، تصویر حضور فائزه هاشمی در ستاد حسن روحانی واقعی است. فائزه هاشمی از فعالان آشوب های ۸۸ که حین توزیع تراول های ۵۰ تومانی بین آشوبگران در خیابان آزادی دستگیر شد، حالا دقیقا قرار است چه آموزه هایی را به خانم های فعال در ستاد رییس دولت جمهوری اسلامی یاد بدهد؟ اویی که سابقه ی ۶ ماه حبس هم دارد و از جنجال های سال های اخیرش دیدار با سران بهاییت در ایران بود و از معدود دفعاتی شد که مرحوم هاشمی رفسنجانی را به موضع‌گیری علیه او واداشت. رسانه‌های اصلاح طلب از این تصویر حقیقی چشم پوشی کرده و حتی آن را عادی سازی می کنند، ولی با انتشار یک تصویر از مرتضوی که همچون مستمع عادی در مسجد محل سخنرانی رییسی و بین هزاران نفر دیگر حضور داشته، او را به دروغ همراه سفر رئیسی جا زدند.

جالب آنکه در روزهای اخیر تصویری از الیاس حضرتی، مدیرمسئول روزنامه "اعتماد" و از اعضای لیست امید با شهرام جزایری، مجرم اقتصادی معروف در یک رستوران منتشر شده است و جزایری در توضیحش گفته که "کاری نکردیم؛ صرفا یک کله پاچه خوردیم. حضرتی از دوستان خوب من است." و بدین شکل یاد و خاطره همه روزهایی را که به نمایندگان و رییس مجلس ششم (مجلس اصلاح‌طلبان) چک هدیه داده بود، زنده نگه داشت!

فقط هم بحث شهرام جزایری نیست؛ از بزرگان لیست بندی و تصمیم گیری اصلاح‌طلبان، غلامحسین کرباسچی است که سابقه ی فساد اقتصادی اش بر کسی پوشیده نیست. حالا در مورد نقش مهدی هاشمی، مجرم اقتصادی و امنیتی در ستادهای قبلی اصلاح‌طلبان فی الحال نمی خواهیم صحبت کنم. ستادهای اصلاح‌طلبان آلوده است و چون راه دفاع ندارند، تهمت آلودگی به دیگران می‌زنند.

۷ اردیبهشت ۹۶
@asoupar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *