موندو دپورتیوو : بارسلونا علاقه‌ای به جذب سرژ اوریه ندارد

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user137112/news/c5bcqtwwcaelf6a.jpgشایعات ملاقات مدیربرنامه‌های اوریه با نمایندگان بارسلونا هم واقعیت ندارند.

به گزارش فوتبال جهان ،  باشگاه بارسلونا گرچه به دنبال تقویت سمت راست خط دفاعی خود در بازار تابستانی پیش روست اما به هیچ عنوان علاقه‌ای به جذب سرژ اوریه مدافع ساحل عاجی پاری سن ژرمن ندارد و معتقد است این بازیکن شاخصه‌های لازم برای بازی در این تیم را ندارد.

از چند روز پیش در رسانه‌های انگلیسی و فرانسوی شایعه‌ای مبنی بر علاقه جدی بارسا به جذب سرژ اوریه منتشر می‌شود. گفته شده حتی نمایندگان دو طرف با یکدیگر برای نهایی کردن مذاکرات ملاقات کرده اند. سان و اکیپ در راس رسانه‌هایی قرار داشتند که این موضوع را مطرح کردند. موندو معتقد است  هدف سان بسیار روشن است. از آنجا که چند تیم انگلیسی هم خواهان به خدمت گرفتن اوریه هستند، این نشریه قصد بالا بردن قیمت بازیکن را دارد. ملاقات طرفین هم به هیچ عنوان صحت ندارد چون در آن روز برائیدا در دفترش مشغول به کار بود.

اما به لحاظ ورزشی ، بارسا به گفته یکی از مدیران باشگاه، اوریه را از ابتدای شکل گرفتن دوران حرفه‌ای این بازیکن زیر نظر داشته است. از زمانی که در لنس بود تا زمانی که به تولوز و سپس به پاری سن ژرمن پیوست. به لحاظ کیفی شکی در ارزش‌های اوریه نیست اما او هم از لحاظ فوتبالی برخی از شاخصه‌های بازی در نیوکمپ را ندارد و هم همان طور که همه می‌دانند زندگی خارج از زمین فوتبال بسیار پیچیده و پر حاشیه‌ای دارد.

کسی هنوز حکم دو ماه زندانی که برای این بازیکن به دنبال توهینش به یک افسر پلیس پس از حضور در یک مهمانی شبانه بریده شد و فیلم عجیب و غریبش که حاوی توهین‌های رکیک به زلاتان و بلان - سرمربی و بازیکن وقت پاری سن ژرمن - بود را از یاد نبرده است. بارسا برای جذب یک بازیکن هم کیفیت‌های فنی او را ارزیابی می‌کند و هم اینکه انتظار دارد آن بازیکن رفتاری معقولانه و خوب در بیرون از زمین فوتبال نیز داشته باشد. 

بدین ترتیب باید احتمال جذب اوریه را منتفی دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *