رینا متقاعد شده است تا در ناپولی بماند ؛ انتقال به پاری سن ژرمن منتفی است

دروازه بان اسپانیایی به کارش در ناپل ادامه خواهد داد.
به گزارش فوتبال جهان ، پپه رینا دروازه بان 34 ساله اسپانیایی ناپولی اخیرا مورد توجه پاری سن ژرمن قرار گرفت و حتی تیم پاریسی برای به خدمت گیری وی پیشنهادی ارائه داد اما به نظر نمی رسد تا چنین انتقالی صورت پذیرد.
به گزارش جانلوکا دی مارتزیو ، به نظر می رسد که رینا متقاعد شده است که در فصل پیش رو در ناپولی بماند زیرا او با کادرفنی ، بازیکنان و هواداران ناپولی رابطه بسیار خوبی دارد و مایل است تا در این تیم بماند. همچنین اشک های رینا پس از پیروزی برابر آتالانتا در سن پائولو ، ثابت کننده رابطه خوب میان او و هواداران پارتنوپی است. این اشک ها به معنای خداحافظی نبودند بلکه این اشک ها نشانگر رابطه احساسی و خاص میان رینا و هواداران ناپولی بود. به نظر می رسد که به دلیل درخواست بالای دی لورنتیس از پی اس جی برای فروش رینا، این انتقال متوقف شده است و انتظار نمی رود تا رینا به پی اس جی ملحق شود.
همچنین فعالیت های اینستاگرامی خانواده رینا نیز نشان گر ماندن او در ناپولی است. یولاندا رویز ، همسر پپه رینا در اینستاگرام عکسی با دو پسرش منتشر کرد که پسران او پیراهن ناپولی را بر تن داشتند. رینا آماده ادامه فصل جدید با پیراهن ناپولی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *