هازارد : فعلا به تمدید قرارداد با چلسی فکر نمی کنم

ادن هازاردادن هازارد فوق ستاره بلژیکی چلسی ، فصل درخشانی را پشت سر می گذارد و با زدن 15 گل ، نقش مهمی در صدرنشینی آبی ها در لیگ برتر و رسیدن این تیم به فینال جام حذفی ایفا کرده است.

به گزارش فوتبال جهان ، هازارد پس از یک دوره نزول ، از ابتدای فصل جاری شروع به اوج گیری کرد به طوری که بار دیگر مورد علاقه رئال مادرید قرار گرفته است. این در حالی است که چلسی امیدوار به تمدید قرارداد با اوست.

هازارد در همین رابطه گفت:« در حال حاضر به هیچ وجه به تمدید قرارداد با چلسی فکر نمی‌کنم و فکر می‌کنم نیازی نیست که درباره این مسائل به صحبت پرداخت. یک ماه تا پایان رقابت های این فصل باقی مانده است و من تنها به این فکر می کنم که بتوانم فصل را به خوبی به پایان برسانیم و در ادامه برای فصل بعد برنامه ریزی خواهیم کرد.

 من اصلا به تمدید قرارداد یا رفتن از چلسی فکر نمی کنم. قرارداد من تا 2020 با چلسی اعتبار دارد و الان تمایل دارم به ادامه فصل فکر کنم و بعد زمان کافی داریم تا بتوانیم درباره موضوعات دیگر به صحبت بپردازیم. بازی های حساس و مهمی تا پایان رقابت های لیگ باقی مانده است که باید با قدرت کارمان را پیش ببریم و فعلا زمان آن نیست درباره قرارداد صحبت کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *