کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو: روحانی افتتاح‌کننده پروژه‌های دولت قبل شده

SNN

 گشتیم‌ اما یک طرح عمرانی مربوط به دولت تدبیر و امید پیدا نکردیم!

نماینده مردم مشهد و کلات گفت: فازهای پارس جنوبی پروژه‌هایی است که ۸ سال پیش کلید خورد و امروز روحانی تنها آن‌ها را افتتاح می‌کند.

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اقدامات اخیر دولت مبنی بر افزایش سه برابری یارانه اقشار آسیب‌پذیر و افزایش حقوق کارمندان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: پیرامون حقوق بازنشستگان و کارمندان جنگ و جدل بسیار سختی در جریان بودجه ۹۶ و برنامه ششم توسعه با دولت داشتیم که قوه مجریه مخالف آن بود اما به حمدالله مجلس و کمیسیون‌ها موفق شدند آن را به شکل قانون درآورند.


وی افزود: افزایش حقوق کارمندان و یارانه اقشار آسیب‌پذیر قانونی است که مجلس آن را تصویب کرده و دولت باید اجرا کند چیزی نیست که هیئت دولت تصمیم گرفته و بخواهد یک باره در آستانه انتخابات آن را انجام دهد.


کریمی قدوسی تصریح کرد: البته دولت از این مسائل بهره‌برداری می‌کند همچون طرح‌هایی که امروز افتتاح می‌شود. البته خداروشکر صداوسیما تاریخ شروع این طرح‌ها را اعلام می‌کند. گشتیم و گشتیم یک طرح پیدا نکردیم که  برای این دولت باشد. فازهای ۱۶-۱۷-۱۸ پارس جنوبی پروژه‌هایی است که ۸ سال پیش کار آنها کلید خورد و امروز آقای روحانی تنها  آن‌ها را افتتاح می‌کند.

 

نماینده مردم مشهد و کلات بیان داشت: جالب اینجاست که این طرح را کسانی تکمیل کردند که آقای روحانی بعد از آمدنش این جریان پر قدرت عمرانی را حذف کرد. رئیس جمهور پس از تصدی این سمت، دستور داد قرارگاه ختم الانبیا (ص) از همه پروژه ها حذف شود تا فامیل های ثروت و قدرتی که خودش می خواهد بر سر کار بیایند. بعد از ۶ ماه روحانی متوجه خطای راهبردی اش شد. از این رو مجددا از فرمانده کل سپاه خواهش کرد که قرارگاه خاتم را  فعال کند.

 

کریمی قدوسی یادآور شد: این رفتارها نشان می دهد که نگاه آقای رئیس جمهور برای تکمیل این پروژه ها به دروازه های انگلیس، فرانسه و آمریکا دوخته شده بود. همچون قرارداد آی پی سی که با در اختیار قراردادن اطلاعات توسعه ای میادین نفت و گاز و وقت ملت را گرفتن هیچ نتیجه ای در برنداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *