گزارش آ اس از نقل و انتقالات احتمالی بارسلونا در تابستان

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user35197/news/037f0376dc3238fa2ba452faacc79ed3.jpgبیرین ، تئو هرناندز ، مارکو وراتی یا کوتینیو اهداف اصلی بارسا در تابستان پیش رو خواهند بود.

به گزارش فوتبال جهان ، باشگاه بارسلونا قصد دارد در تابستان 2017 ترکیب خود را تقویت کند و در این راه روی چهار بازیکن به نام‌های هکتور بیرین ، تئو هرناندز ، مارکو وراتی یا فیلیپه کوتینیو نظر مثبت دارد.

به گزارش AS ، بارسا علی‌رغم هزینه فراوان در تابستان گذشته ، سود چندانی از خریدهایش نکرد. از میان خریدهایی که مجموعا بیش از 100 میلیون یورو برای باشگاه آب خورد ، تنها ساموئل اومتیتی به ترکیب اصلی تیم راه پیدا کرد. گرچه اغلب بازیکنان به هدف تقویت نیمکت خریداری شدند اما واضح است که انتظارات را برآورده نکردند. به همین دلیل هم باشگاه در تابستان باز هم باید برای تقویت ترکیبش هزینه کند.

مطابق گزارش‌ها و شواهد، هکتور بیرین ، تئو هرناندز ، مارکو وراتی یا فیلیپه کوتینیو، چهار هدف اصلی بارسلونا در تابستان خواهند بود. خرید یک مدافع راست و یک هافبک درجه یک به نظر قطعی‌ست. بارسا نتوانست در این فصل با تکیه بر ویدال و روبرتو جای خالی دنی آلوز را پر کند و به همین دلیل هم به شدت در پی جذب مدافع راستی تخصصی خواهد بود. این در حالی‌ست که در سمت چپ خط دفاعی بارسلونا که به نظر کمبودی احساس نمی‌شود هم احتمالا خریدی انجام خواهد شد. در این میان تئو هرناندز بیش‌ترین شانس را برای پوشیدن پیراهن بارسا دارد.  در خط میانی هم هدف باشگاه جذب یکی از میان وراتی و کوتینیوست. در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر تماس و مذاکره باشگاه با مدیربرنامه‌های وراتی شنیده شد که از سوی وی تکذیب شد. کوتینیو نیز در همین فصل قراردادش را با لیورپول تمدید کرده و این یعنی جذب او دشوارتر از پیش شده است. 

اما قطعا مهم ترین مسئله بحث مالی است. بارسا مطابق هر ساله برای نقل و انتقالات تابستانی 60 میلیون یورو بودجه دارد اما خرید ناگهانی آندره گومز از والنسیا ، 35 میلیون یورو از این بودجه را کاهش داده است. در چنین شرایطی ، فروش چند بازیکن برای به دست آمدن منابع موردنظر ، ضروری می‌نماید. از آردا توران ، جرمی متئو به عنوان دو گزینه‌ای که به احتمال بسیار زیاد آخرین فصل حضورشان در نیوکمپ را تجربه می‌کنند، نام برده می‌شود. گرچه هر فروش باید به نحوی باشد که از پول آن ، هزینه خرید یک بازیکن را تامین کرد.

خرید هرناندز 24 میلیون یورو و جذب بیرین حدود 30 میلیون یورو آب خواهد خورد. برای جذب یکی از دو گزینه موردنظر در خط میانی نیز با توجه به اینکه باید باشگاه‌ها را راضی به فروش کرد، به پول بسیار بیشتری نیاز خواهد بود. بارسا احتمالا برای تحقق همه خواسته‌هایش به چیزی حدود 100 میلیون یورو نیاز خواهد داشت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *